Praktické online riešenie

Pre zvýšenie efektívnosti vedenia a kontroly účtovníctva sme v spolupráci s
partnermi navrhli zjednotený systém, ktorý vďaka prepojeniu finančného softvéru
s cloudovým riešením so všetkými vstupmi vašej spoločnosti vytvára kompaktný
funkčný celok s jedinečnou možnosťou kontroly. Ekonomický softvér slúži na
spracovanie, evidenciu nasledovných agend a ich využiteľnosť v praxi.

Zvýšenie efektivity a kontroly v praxi

Kontrola všetkých agend na jednom mieste bez zbytočných medzičlánkov, ktoré zvyšujú chybovosť.

Ekonomický softvér ponúka potenciál na efektívnu a rýchlu spoluprácu medzi klientom a našou spoločnosťou. V mnohých prípadoch je v spoločnostiach vedená duplicitná evidencia niektorých účtovných dokumentov alebo má klient ďalšie softvéri vytvorené na evidenciu niektorých agend.

Spoločnosť AccoTaxes Management ponúka pre svojich existujúcich a nových klientov v oblasti online vedenia účtovníctva privátny účtovný cloud. Privátny účtovný cloud je jeden z najbezpečnejších spôsobov online vedenia účtovníctva a spolupráce s klientom.

V praxi je ekonomický softvér v prípade outsourcingu vedenia účtovníctva a personalistiky využívaný len externou účtovnou spoločnosťou a potenciál ekonomického softvéru je väčšinou využitý len na 35%. Preto ponúkame naším náročnejším klientom náš ekonomický softvér, ktorý bude použiteľný aj pre klienta.

Všetky firemné agendy vždy poruke

Majte celú vašu evidenciu a podklady na jendom mieste. Či už ide o faktúry, náklady, sklady, vozidlá, banky alebo mzdy. Šikovne tak spracujete celú vlastnú agendu a budete ju mať poruke nech ste kdekoľvek.

Zodpovedná osoba

Ján Šimunič

Ján Šimunič

Executive Manager/Tax Advisor

+421 917 147 366
jan.simunic@accotaxes.sk

„Ján Šimunič je riaditeľom AccoTaxes Management a daňový poradca. Má dlhoročné skúseností, ktoré nadobudol ako vyšší manažér v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na kapitálovom trhu, kde zodpovedal najmä za oblasť financií, účtovníctva, daní a reportingu.“